فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار در سال 1392 با پشتوانه بیش از 20 سال تجربه ی موفق فروش ماشین های اداری، مواد مصرفی و قطعات یدکی پرینتر و کپی ، در راستای گسترش خدمات نوین الکترونیک، همپای کسب و کارهای آنلاین اقدام به ثبت فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار نموده است تا خدمات کامل تر را در بستر اینترنت ارائه نماید.

پرینتر بازار اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی پرینتر و ماشین های اداری است که پس از گذشت بیش از 20 سال یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های فروش قطعات یدکی پرینتر و مواد مصرفی ماشین های اداری، با دارا بودن بیش از هزاران هزار نوع کالای موجود اصل و با کیفیت، در کشور هستیم.

مشاوره رایگان مزیت رقابتی ما

همواره یکی از اولویت‌های پرینتر بازار، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها و ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید براساس نیاز مشتریان، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای پرینتر بازار بسیار مهم است که میلیون‏‌ها مشتری آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.

چشم انداز پرینتر بازار

ما به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی پرینتر در ایران چشم انداز و اهداف روشنی را برای آینده پیش بینی کرده ایم :
– افزایش سهم بازار
– راه اندازی انبار و شعبات در استان های ایران
– افزایش واردات انواع قطعات و پرینتر و ماشین های اداری
– افزایش واردات مواد مصرفی اورجینال
– صادرات قطعات و پرینترهای دست دوم به کشورهای حوزه خلیج فارس

آدرس فیزیکی پرینتر بازار

خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی – کوچه علایی – پلاک 2 – طبقه همکف شرقی
تلفن : 88809007 – 88809953

همکاری با ما

شرکت ها یا حتی افراد می توانند با ارائه پیشنهادات با پرینتر بازار همکاری داشته باشند چه از روش درصدی از سود فروش و چه از طریق اخذ نمایندگی و یا حتی استخدام در واحد فروش ما یا دورکاری

چرا مشتریان مارا انتخاب می کنند؟

همیشه و همیشه شعار شرکت ما این است : فروش پایان معامله نیست بلکه آغاز تعهد است و تیم فنی و واحد پشتیبانی ما بعد از فروش نیز همراه همیشگی شما خواهد بود.

تمامی محصولات اصل بوده و حتی محصولات کپی چین نیز کیفیت درجه یک را دارند و قبل از فروش به مشتری اطلاع داده می شود تا بهترین انتخاب را نسبت به بودجه خود بکند

تمامی محصولات با روش های نوین ارسال و با همکاری شرکت های باربری بزرگ در سریع ترین زمان ممکن با رعایت نکات ایمنی و با ضمانت به دست شما می رسد.

تمامی محصولات دارای ضمانت طلائی و گارانتی می باشند

پرینتر بازار سابقه فروش محصولات، خدمات و همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی مانند جهاد کشاورزی ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ، قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء ، سازمان اوقاف و خیریه کشور ، شرکت ملی مهندسی و ساختمان وزارت نفت ، شرکت قاسم ایران و بسیاری شرکتهای معتبر را در کارنامه خود دارد.