سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران
پرینتر بازار با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است .

این متن شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات توسط فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار می‌باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران پرینتر بازار را به صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها
شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل را در اختیار پرینتر بازار قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار و تقاضا برای ثبت سفارش شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.

پس از ورود به فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار به عنوان کاربر پرینتر بازار شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار پرینتر بازار خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در پرینتر بازار نخواهد بود.
فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از پرینتر بازار قرار نخواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار اطلاعات شما را در اختیار کسی قرار نخواهد داد، به جز در مواردی که شما از قوانین درج شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

پرینتر بازار حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و پرینتر بازار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار وارد کرده‌اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی پرینتر بازار را داده باشیم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا پرسشی درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.